Notice: تابع wpdb::prepare به‌صورت نادرست فراخوانی شد. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.8.3 اضافه شده است) in /home/simabresin/public_html/wp-includes/functions.php on line 3838
تحقیق و توسعه - سیماب رزین
سیماب رزین، تولید کننده اکریلیک پایه آب

شماره تماس:

(۰۲۱) ۸۸۲۱ ۱۲۱۶-۱۸

پست الکترونیکی:

info[at]simabresin[dot]com

شرکت سیماب رزین همواره در حال تلاش برای توسعه و بهبود کیفیت محصولات خود می‌باشد. به عبارت دیگر، نوآوری تکنولوژیکی و توسعه محصولات جدید به عنوان اساس کار سیماب رزین و تضمین موفقیت آینده این شرکت به شمار می‌رود.

Background_laboratory2
واحد تحقیق و توسعه به عنوان ابزار اصلی برای جهت‌دهی به توسعه بازاریابی و محصولات عمل می‌کند. این واحد متشکل از مهندسین تحصیلکرده و پر انرژی است که جهت دستیابی به نیاز بازار و تبدیل نوآوری ها به محصولاتی که از لحاظ تجاری موفقیت بسیاری دارند، کوشش می‌نماید.
این واحد با برخی از مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی، ارتباطی مستمر و مفید دارد. از جمله این مراکز می‌توان به پژوهشگاه صنایع رنگ ایران، دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه امیر کبیر، پژوهشگاه پلیمر ایران، سازمان نظارت بر مواد غذایی و دارویی و پژوهشگاه حمل و نقل فضایی اشاره نمود.
لازم به ذکر است که این شرکت دارای پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنایع و معادن نیز می‌باشد.