• شماره تماس: ۱۸-۱۲۱۶ ۸۸۲۱ (۰۲۱)

مسئولیت های اجتماعی شرکت سیماب رزین

 

  1. تربیت مهندسین و متخصصان صنعت رزین سازی

شرکت سیماب رزین در طول سالیان فعالیت خود، متخصصین و مهندسین بسیاری را که از دانشگاههای خوب کشور فارغ التحصیل شده اند را در قالب کارآموزی و یا همکاری،  آموزش داده و تربیت کرده است و از این طریق به رشد و اعتلای صنعت رزین سازی پایه آبی کمک شایان ذکری کرده است.

  1. همکاری با مراکز پژوهشی و دانشگاهی

شرکت سیماب رزین همکاری های نزدیک و همه جانبه ای با مراکز دانشگاهی و پژوهشی حوزه پلیمر و رزین داشته است. این همکاری ها در قالب تامین مواد اولیه آزمایشگاهی مورد نیاز این مراکز، همکاری های تکنولوژیکی، تبادل دانش فنی و تخصصی پذیرش کارآموزان مهندسی شیمی و مهندسی پلیمر و … صورت گرفته است.

  1. تولید محصولات زیست دوست

کلیه تولیدات شرکت سیماب رزین به صورت رزین های اکریلیکی پایه آبی می باشد. این محصولات بسیار زیست دوست بوده و با توجه به اینکه پایه آب هستند،  بسیار سازگار با محیط زیست انسانی و حیوانی می باشند و هیچ نوع خطری برای محیط زیست ایجاد نمی کنند. محصولات آکریلیک پایه آبی به محصولات سبز معروف بوده و در گرید بندی های مختلف مواد غذایی نیز حضور داشته و در بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

  1. کارآفرینی

شرکت سیماب رزین از بدو تاسیس تاکنون به صورت یک شرکت خصوصی و در قالب سهامی خاص فعالیت کرده است. در طول این سال ها، همواره تعدادی از مهندسان و متخصصان حوزه مهندسی پلیمر و مهندسی شیمی و یا رشته های مرتبط، در این شرکت مشغول به فعالیت بوده و کسب درآمد و تجربه کرده اند. سهامداران شرکت و هیئت مدیره آن همواره ایجاد اشتغال و کارآفرینی را مبنای فکری خود برای راهبری شرکت قرار داده اند.

انتشار سیماب رزین در صفحات اجتماعی
شماره تماس: ۱۸-۱۲۱۶ ۸۸۲۱ (۰۲۱)