سیماب رزین

نمایشگاه رنگ و رزین

نمایشگاه رنگ و رزین 1402

نمایشگاه رنگ و رزین یکی از نمایشگاه‌های برتری است که هر ساله در این زمینه در تهران برگزار می‌شود. حوزه‌ها و صنایع مختلف نمایشگاه‌های مخصوص به خود را دارد. در این نمایشگاه‌ها فرصت خوبی برای گردهمایی شرکت‌های مختلف پدید می‌آید تا محصولات خود را معرفی کنند و به تبادل اطلاعات بپردازند. این شرکت‌ها از فرصت به وجود آمده نهایت استفاده خود را می‌کنند تا فروش خود را افزایش دهند و ارتباطات خود را گسترده‌تر کنند. یکی از نمایشگاه‌هایی که در حوزه انواع پوشش از جمله پوشش‌های صنعتی،پوشش های بر پایه حلال ، پوشش های بر پایه آب و دوستدار محیط زیست و مواد کامپوزیت و رنگ برگزار می‌شود، نمایشگاه رنگ و رزین است که می‌تواند برای شرکت کنندگان و بازدید کنندگان فرصت خوبی را فراهم آورد. اگر راجب به تاریخ برگزاری این نمایشگاه کنجکاو هستید، می‌توانید در ادامه با ما همراه باشید.

نمایشگاه رنگ و رزین 1402

نمایشگاه رنگ و رزین چیست؟

رنگ و رزین از جمله مواد مهمی هستند که بیشتر به عنوان پوشش در صنایع مختلف از جمله حوزه‌های ساخت و ساز، حمل و نقل و تولید استفاده می‌شوند. همان طور که می‌دانید رزین‌ها مواد ترکیبی هستند که می‌توانند یک پوشش جامد با مقاومت و کارایی بالا ایجاد کنند. از آن جایی که این محصولات می‌توانند متنوع باشند، شرکت‌ها برای فروش محصولات خود به یک فضای رقابتی نیاز دارند. نمایشگاه رنگ و رزین بهترین فرصت برای این امر است تا شرکت‌های مختلف به هدف خود برسند.

 

نمایشگاه رنگ و رزین یک نمایشگاه تخصصی است که هر ساله در مورد یک موضوع خاص برگزار می‌شود و می‌تواند شرکت‌های مختلفی را در خود جای دهد. این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین رویدادهای نمایشگاهی در منطقه خاورمیانه است که به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تمامی محصولات و دستاوردهای خود را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهند. معمولا بیشتر شرکت کنندگان داخلی هستند و تعدادی هم از شرکت‌های بین المللی در نمایشگاه حضور خواهند داشت. در دوره‌های قبلی، حدودا دویست شرکت کننده داخلی و پنجاه شرکت کننده خارجی حضور داشته اند. در نمایشگاه پیش رو باید دید که تعداد شرکت کنندگان چه تغییری خواهد کرد؟

نمایشگاه رنگ و رزین در کجا برگزار می‌شود؟

طبق چیزی که هر ساله در نظر گرفته می‌شد، نمایشگاه رنگ و رزین در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود و میزبان شرکت کنندگان محترم خواهد بود. در زمان برگزاری نمایشگاه می‌توانید از ساعت هشت صبح تا سه عصر در مکان موردنظر حضور یابید.

محل برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین

چه کالاهایی در نمایشگاه رنگ و رزین به فروش می‌رسد؟

این نمایشگاه حوزه‌های گسترده ای را در بر می‌گیرد، به همین دلیل بهتر است کالاهایی که در این نمایشگاه ارائه می‌شوند را بررسی کنیم:

انواع رنگ ها

رنگ‌ها مهم‌ترین محصولات عرضه شده در این نمایشگاه هستند که کاربردهای مختلفی می‌توانند داشته باشند. رنگ‌ها معمولا برای ایجاد پوشش روی سطوح مختلف استفاده می‌شوند و علاوه بر ایجاد رنگ، می‌توانند یک لایه محافظ نیز ایجاد کنند.

رنگدانه ها

رنگ‌دانه ها موادی هستند که به صورت ذرات جامد به کار می‌روند و می‌توانند در تهیه رنگ‌ها کاربرد داشته باشند. این مواد جامد پودری معمولا به صورت طبیعی و شیمیایی ساخته می‌شوند که شرکت‌ها می‌توانند آن‌ها در نمایشگاه رنگ و رزین عرضه کنند.

انواع حلال ها

از جمله معروف‌ترین حلال‌ها می‌توان به تینر اشاره کرد که می‌تواند در پاک کردن رنگ‌های مختلف کاربردی باشد. اگر در حوزه مواد شیمیایی و خام فعالیت می‌کنید، می‌توانید تینر تولید شده خود را در این نمایشگاه عرضه کنید.

مواد کاربردی در صنعت آبکاری

با فعالیت در این حوزه می‌توانید کارهایی از جمله فانتاکروم، تست محلول‌های آبکاری، پلاستیک، آبکاری کروم و آبکاری نیکل را انجام دهید.

محصولات نمایشگاه رنگ و رزین

بررسی اهداف برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین 1402

برگزاری نمایشگاه رنگ و رزین می‌تواند اهداف مختلفی داشته باشد. یکی از مهم‌ترین آن‌ها افزایش واردات و صادرات است. هر چه قدرکه شرکت‌های خارجی در این نمایشگاه حضور داشته باشند، می‌توانید قراردادهای بیشتری در جهت افزایش واردات محصولات آن‌ها و صادرات محصولات داخلی عقد کنید. همچنین دیگر صنایع مرتبط با صنعت رنگ و رزین می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کنند و ارتباطات خود را گسترش دهند.

چرا باید در این نمایشگاه شرکت کرد؟

با شرکت در نمایشگاه رنگ و رزین می‌توانید مزایای زیادی به دست آورید که به شرح زیر هستند:

معرفی محصولات جدید

هر ساله در این نمایشگاه از محصولات جدید در حوزه رنگ و رزین رونمایی می‌شود که با شرکت در نمایشگاه می‌توانید از آن‌ها اطلاع پیدا کرده و در صورت لزوم خریداری نمایید. همچنین اگر محصولات جدیدی دارید یا می‌خواهید در یک حوزه  نو کار کنید، نمایشگاه رنگ و رزین فرصت خوبی برای معرفی آن‌ها خواهد بود.

بروزرسانی و کسب دانش جدید

از آن جایی که در این نمایشگاه افراد و شرکت‌های مختلفی شرکت می‌کنند، دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند و روش تهیه تولید آن‌ها را به همه معرفی می‌کنند. شما نیز می‌توانید از این اطلاعات جدید استفاده کنید و معلومات خود را افزایش دهید. همچنین اگر با دستاوردهای جدید دیگران آشنا شوید، این امکان را دارید که آن‌ها را در شرکت یا کارخانه خود پیاده سازی کنید و آن‌ها را به بازار عرضه کنید.

شناخت بازار

زمانی که در نمایشگاه رنگ و رزین شرکت می‌کنید، می‌توانید با انواع و اقسام کالاها و محصولات آشنا شوید. شرکت‌ها را بشناسد و سرمایه گذار جدید پیدا کنید. برای پیدا کردن سرمایه گذار جدید باید تلاش زیادی کنید و به شکلی منحصر به فرد باشید. زمانی که بازار را به خوبی بشناسید، می‌توانید برای آن برنامه ریزی کنید و خود را در حوزه‌هایی که فعالیت می‌کنید، به خوبی معرفی کنید.

شناخت رقبا

در زمینه رنگ و رزین رقابت زیادی وجود دارد، به همین دلیل زمانی که در نمایشگاه‌ها و همایش‌های مختلف از جمله نمایشگاه رنگ و رزین شرکت کنید، می‌توانید رقبای خود  را شناسایی کنید. می‌توانید تشخیص دهید که آن‌ها چه محصولاتی را به بازار عرضه کردند و در کنار محصولات خود چه خدماتی به مشتریان عرضه می‌کنند. در نتیجه، می‌توانید محصولاتی منحصر به فرد تولید کنید یا محصولات فعلی خود را از نظر کیفیت و بسته بندی ارتقا دهید. این کار به فروش بیشتر محصولات و درآمد زایی بیشتر منجر خواهد شد.

آشنایی با طرفین خارجی

جالب است بدانید که شرکت‌های خارجی نیز در این نمایشگاه شرکت می‌کنند. به همین دلیل، فرصت خوبی برای شناخت آن‌ها و برقراری ارتباط می‌باشد. با ایجاد ارتباط در سطح بین المللی می‌توانید فرصت خوبی برای خودتان رقم بزنید. محصولات خود را به آنان معرفی کنید و ببینید چه محصولاتی برای عرضه دارند. اگر توانستید با آن‌ها به مذاکره بپردازید، امکان عقد قراردادهای مختلفی را نیز خواهید داشت. این قراردادها می‌توانند دو طرفه باشند، یعنی یا شما از محصولات آن‌ها استفاده کنید یا طرفین خارجی محصولات شما را خریداری کنند.

اهداف نمایشگاه رنگ و رزین

چه غرفه هایی در نمایشگاه رنگ و رزین وجود دارد؟

از آن جایی که این نمایشگاه بسیار گسترده است، غرفه‌های زیادی را در خود جای می‌دهد که عبارتند از:

  • غرفه انواع رنگ
  • غرفه پوشش‌های سطحی
  • غرفه کامپوزیت‌ها
  • غرفه تجهیزات بازیافت و ایمنی
  • غرفه بخش‌های آبکاری، گالوانیزه، عملیات حرارت و رنگ‌های پودری
  • غرفه علمی تحقیقاتی
  • غرفه صنایع بسته بندی
  • غرفه سازندگان قطعات کامپوزیتی

 

همه شرکت‌ها در هر حوزه ای که هستند، می‌توانند غرفه مربوط به خود را انتخاب کنند و در آن به معرفی محصولات و دستاوردهای خود مشغول شوند. تا جایی که می‌توانید سعی کنید محصولات منحصربه فردی را در این نمایشگاه عرضه کنید تا بتوانید توجه بازدیدکنندگان و سایر شرکت‌های بین المللی را جلب کنید.

غرفه های نمایشگاه رنگ و رزین

حضور شرکت سیماب رزین در نمایشگاه رنگ و رزین 1402

نمایشگاه‌های تخصصی می‌توانند بسیار مفید باشند و در جهت افزایش تبادلات و ارتباطات موثر واقع شوند. در حقیقت نمایشگاه‌ها با این منظور برگزار می‌شوند تا بتوانند فرصتی برای تولیدکنندگان داخلی و خارجی به وجود بیاورند. زمانی که این تولیدکنندکان بتوانند در نمایشگاه حضور یابند و دستاوردهای خود به نمایش بگذارند، افراد بیشتری به سمت این محصولات و دستاوردها کشیده خواهند شد. اگر در صنایع مختلف از جمله رنگ و رزین فعالیت می‌کنید، پتانسیل برگزاری نمایشگاه‌ها را دست کم نگیرید و از آن‌ها بهترین استفاده را ببرید. برای شرکت در نمایشگاه، کافی است که با مسئول برگزاری آن تماس گرفته و غرفه موردنظر خود را درخواست کنید.

شرکت سیماب رزین به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان رزین پایه آب بیش از 30 سال است که در زمینه تولید رزین درجه یک فعال می باشد و به عنوان یک شرکت پیشرو از گذشته تا به امروز فعالیت داشته است.

تصاویر حضور شرکت سیماب رزین در نمایشگاه های رنگ و رزین در سال های اخیر با کلیک روی دکمه روبه‌رو قابل مشاهده است.