سیماب رزین
تولید کاغذ دیواری

تولید کاغذ دیواری

کد محصول :  سیماکریل  SH- 305

دسته بندی اصلی : صنعت کاغذ

امولسیون شیری رنگ رزین سیماکریل اس اچ- 305  بر پایه استایرن آکریلیک، دارای فیلم شفاف می‌باشد. این رزین پس از خشک شدن به جامدی سخت و بی رنگ تغییر شکل می‌دهد. شفافیت و براقیت بسیار بالا و حفظ این شفافیت با گذر زمان، سختی فیلم ، ثبات شستشویی مورد قبول، مقاومت در برابر دما و فیلر خوری مناسب از ویژگی‌های خوب این رزین است.

از این رزین می‌توان در صنعت کاغذ به عنوان بایندر در خمیر کاغذ و یا پوشش برای بالا بردن مقاومت آبی و براقیت کاغذ، پوشش نهایی قابل شستشو برروی کاغذ دیواری و محصولات سلولزی استفاده کرد.

صنایعی که این محصول در آنها کاربرد دارد:

کاغذ کاربن لس   کاغذ دیواری   پوشش رویه انواع کاغذ  

از این رزین می‌توان در صنعت کاغذ به عنوان بایندر در خمیر کاغذ و یا پوشش برای بالا بردن مقاومت آبی و براقیت کاغذ، پوشش نهایی قابل شستشو برروی کاغذ دیواری و محصولات سلولزی استفاده کرد.

برای استفاده در خمیر کاغذ رزین با دیگر اجزا فرموله شده و به نسبت مشخصی در کنار دیگر اجزا مانند کربنات کلسیم و فیلرها، تیتانیوم دی اکسید، اپتیکال برایندر در موارد لزوم پیگمنت استفاده می‌گردد.

برای پوشش دادن کاغذ مقدار مشخصی از این رزین بر روی کاغذ کوت می‌شود. کوتینگ با هر روشی می‌تواند انجام بگیرد و به ضخامت دلخواه برسد. مثلا در یکی از روش‌ها، با غلتک رزین به روی کاغذ کوت شده و توسط فوت باد ضخامت کم و رزین روی سطح کاغذ یکنواخت می‌گردد.

شرکت سیماب رزین اولین و بزرگ ترین تولید کننده رزین های امولسیونی اکریلیک پایه آب در کشور ایران است که از سال 1367 در جهت تولید محصولات با کیفیت برتر در صنعت رنگ و رزین فعالیت کرده است. شرکت سیماب رزین با ظرفیت تولید بیش از 8000 تن رزین اکریلیک و پلی یورتان پایه آب در سال ، مدرن ترین تکنولوژی های تولید را همراه با نوآوری به این صنعت آورده است .ما با سبد محصول شامل 280 محصول و با بیش از 80 کاربرد متنوع ، کامل ترین سبد محصول رزین های اکریلیک و پلی یورتان پایه آب را در کشور ایران دارا می باشیم.
کارشناسان متخصص سیماب رزین با ارائه مشاوره تخصصی شما را در مسیر تولید همراهی میکنند.
جهت دریافت مشاوره تخصصی و نمونه رایگان با ما در تماس باشید.

 

بخوانید: روش تهیه پلی یورتان پایه آب با براقیت کم برای تولید پوشش سطوح

5/5 - (3 امتیاز)

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.