سیماب رزین
رزین امولسیون اکریلیک بر پایه استایرن مناسب برای صنعت رنگ و ساختمان

رزین امولسیون اکریلیک بر پایه استایرن مناسب برای صنعت رنگ و ساختمان

معرفی محصول R4410

R4410 یک رزین امولسیون اکریلیک بر پایه استایرن و مونومر های اکریلات است که فیلم تشکیل شده از رزین 4410-R  شفاف ،سخت و شکننده می باشد همچنین مقاومت آبی و چسبندگی خوب از ویژگی های مهم این رزین می باشد.

این رزین فیلر خوری و پیگمنت خوری خوبی دارد و در فرمولاسیون انواع رنگ های داخل و خارج ساختمان میتوان از آن استفاده کرد.

فیلم تشکیل شده توسط سیماکریل R-4410 از مقاومت آبی، قلیایی، مقاومت سایشی تر و مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش(UV)  خوبی برخوردار است. از دیگر ویژگی‌های بارز این محصول می‌توان به چسبندگی بسیار مناسب آن به فوم‌های XPS و EPS اشاره کرد، ضمن اینکه این رزین سازگاری خوبی با انواع پیگمنت و پرکننده دارد و خاصیت پیگمنت خوری آن قابل توجه است.

صنایعی که این محصول در آنها کاربرد دارد:

نمای مینرال: رزین به همراه انواع پودر سنگ از قبیل سیلیس، گرانیت، دولومیت اختلاط و افرودنی هایی شامل ضد کپک و آنتی uv به آن اضافه شده و پس از اختلاط در میکسر و یکنواخت شدن، ملات حاصله روی نما در بسته به طرح معماری دلخواه اجرا میشود.

نماهای EXP و EPS : رزین به همراه انواع پودر سنگ از قبیل سیلیس، گرانیت، دولومیت و….اختلاط و افزودنی هایی شامل ضد کپک و آنتی uv به آن اضافه شده و پس از اختلاط در میکسر و یکنواخت شدن روی فوم های پلی استایرن کشیده پس از خشک شدن در ابعاد و اشکال دلخواه برش داده شده و روی نماهای ساختمان نصب میشود.

رنگ های داخل و خارج نما: در فرمولاسیون رنگ های داخل و خارج میتوان از این رزین استفاده کرد. سازگاری خوب با پیگمنت ها و فیلر خوری خوب این محصول این امکان را میدهد که در فرمولاسیون انواع رنگ های داخل و خارج نما استفاده شود. مقاومت آبی، ثبات شستشویی بالا و قلم خوری خوب نیز از دیگر ویژگی های این رزین می باشد.  

عایق های تیشو و ایزوگام:  عایق های تیشو و ایزوگام که جایگزین قیرهای ایزوگام هستند و به عنوان عایق های رطوبتی و حرارتی در ساختمان مورد استفاده قرار میگیرند توسط رزین فوق کوت میشوند، انواع روش های کوتینگ شامل سرفیسینگ، روفینگ انجام میشود. رزین به همراه افزودنی های فوق در حمام رزین آماده سازی و تیشو ها بسته به نوع کاربرد توسط مخلوط حاصل کوت میشوند.

چسب کاشی:

چسب کاشی امولسیونی به دلیل عدم داشتن خطرات زیست محیطی و هم چنین سهولت فرمولاسیون و آب بند کردن سطح در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. چسب کاشی از ترکیب مواد شیمیایی نظیر سیمان پورتلند غیرآلی، ماسه ریز و افزودنی های چسبدار مانند رزین تهیه می شود. در تهیه چسب کاشی سعی شده موادی به کار گرفته شود که بالاترین قدرت چسبندگی را داشته باشد، تا حد ممکن سبک باشد و همچنین در نحوه اجرا و کاشی کاری کمترین انرژی و زمان را بگیرد.

فرایند سفارش گذاری

جهت تست این محصول، امکان ارسال نمونه رایگان تا سقف چهار کیلوگرم امکان پذیر می باشد.همچنین کارشناسان متخصص شرکت سیماب رزین با حضور در محل خط تولید مشتریان گرامی آماده ارائه مشاوره تخصصی تا رسیدن به فرمولاسیون مناسب می باشند. در صورت نیاز مشتریان، مشابه سازی محصولات مشابه خارجی و داخلی نیز امکان پذیر می باشد.

 

 

بخوانید: آنتی اسکالانت یا ضد رسوب چیست ؟ – بخش 1

به این مقاله امتیاز بدهید!
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.