• شماره تماس: ۱۸-۱۲۱۶ ۸۸۲۱ (۰۲۱)

درباره ما و تاریخچه

شرکت سیماب رزین نخستین تولیدکننده رزین‌های امولسیون اکریلیک، فعالیت خود را از سال 1368 آغاز نمود و تاکنون گام‏های بلندی در راستای تولید محصولات با کیفیت و متنوع برداشته است.
این شرکت به همت کارکنان آموزش دیده و فعال موفق به اخذ گواهینامه ایزو 9001 شده است و همواره در راستای حفظ و ارتقا کیفی محصولات خود و کسب رضایت مشتریان کوشا می‌باشد.
ظرفیت تولیدی کارخانه سیماب رزین 8,000 تن در سال است.

chemistry

محصولات شرکت سیماب رزین در محدوده وسیعی از صنایع کاربرد دارد:

صنایع منسوجات بی بافت/ صنایع چسب فشار حساس/ صنایع ساختمان، بتن و تولید رنگ های ساختمانی/ صنایع کاغذ و لووردراپه/ صنایع چاپ دستی و پیگمنت/ لمینیت کردن/ صنایع شوینده/ صنایع کاشی و سرامیک/ صنایع چرم/ صنایع تکمیل فرش و موکت/ صنایع فلوک و قدک/ صنایع آهار زنی و تکمیل پارچه و نخ/ صنایع تصفیه فاضلاب/ محصولات با کاربرد های خاص

 

string(686) "از آن‌جا که پلیمرهای اکریلیک پایه آبی به عنوان دوستدار محیط‌زیست شناخته شده‌اند، معرفی و تلاش برای جایگزینی محصولات تولیدی سیماب رزین با مواد زیان‌آور مصرفی، یکی از مسوولیت‌های مهم ما می‌باشد. ما همواره می‏کوشیم تا همگام با دانش و فناوری روز دنیا گام برداریم، لذا حفظ کیفیت محصولات در راستای جلب رضایت مشتریان، نوآوری و تولید محصولات جدید از اهداف اصلی شرکت سیماب رزین است."


string(1227) "رزین های آکریلیک محصول پلیمریزاسیون اسیدهای آکریلیک ، متاکریلیک و مشتقات آنها می باشد که تفاوت اسید متاکریلات با اسید آکریلیک در اینست که در اسید متاکریلیک گروه متیلی بجای اتم ئیدروژن کربن، اکریلات نشسته است. در کل رزین های آکریلیک به دو گروه عمده ترموپلاست و ترموست تقسیم می شوند. رزین های اکریکیک پایه آبی در دو فرم معلق در آب (امولسیونی) و محلول در آب تولید می گردند. رزین های اکریلیک پایه آب در بسیاری از صنایع کاربرد دارند و به علت دوستدار محیط زیست بودن، جایگزین بسیار منسبی برای تعداد زیادی از رزین های پایه حلالی می باشند. عمده ضنایعی که از این رزین های استفاده می کنند، عبارتند از: صنایع نساجی، صنایع چسب و کاغذ، صنایع ساختمان، صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی، صنعت چرم و ..."

اهداف و چشم‌اندازها

از آن‌جا که پلیمرهای اکریلیک پایه آبی به عنوان دوستدار محیط‌زیست شناخته شده‌اند، معرفی و تلاش برای جایگزینی محصولات تولیدی سیماب رزین با مواد زیان‌آور مصرفی، یکی از مسوولیت‌های مهم ما می‌باشد. ما همواره می‏کوشیم تا همگام با دانش و فناوری روز دنیا گام برداریم، لذا حفظ کیفیت محصولات در راستای جلب رضایت مشتریان، نوآوری و تولید محصولات جدید از اهداف اصلی شرکت سیماب رزین است.

درباره رزین اکریلیک

رزین های آکریلیک محصول پلیمریزاسیون اسیدهای آکریلیک ، متاکریلیک و مشتقات آنها می باشد که تفاوت اسید متاکریلات با اسید آکریلیک در اینست که در اسید متاکریلیک گروه متیلی بجای اتم ئیدروژن کربن، اکریلات نشسته است. در کل رزین های آکریلیک به دو گروه عمده ترموپلاست و ترموست تقسیم می شوند. رزین های اکریکیک پایه آبی در دو فرم معلق در آب (امولسیونی) و محلول در آب تولید می گردند. رزین های اکریلیک پایه آب در بسیاری از صنایع کاربرد دارند و به علت دوستدار محیط زیست بودن، جایگزین بسیار منسبی برای تعداد زیادی از رزین های پایه حلالی می باشند. عمده ضنایعی که از این رزین های استفاده می کنند، عبارتند از: صنایع نساجی، صنایع چسب و کاغذ، صنایع ساختمان، صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی، صنعت چرم و ...

درباره رزین اکریلیک بیشتر بخوانید ...
انتشار سیماب رزین در صفحات اجتماعی
شماره تماس: ۱۸-۱۲۱۶ ۸۸۲۱ (۰۲۱)