سیماب رزین

درباره‌ ما

درباره ما

30+

شرکت سیماب رزین با بیش از 

3 دهه تجربه در صنعت پلیمر

درباره شرکت صنعتی سیماب رزین

شرکت سیماب رزین یکی از بزرگترین تولید کنندگان رزین های اکریلیک امولسیونی پایه آب در ایران ، فعالیت خود را از سال 1368 شروع کرد ، این شرکت در دهه 70با تولید رزین های صنعت نساجی روند رشد و توسعه خود را آغاز نمود و اینک پس از بیش از 30 سال کار و فعالیت توانسته است صنایع پایین دستی پر شماری را تحت پوشش خود قرار داده و رزین های مورد نیاز این صنایع را تامین و تولید نماید . از این صنایع مهم میتوان به چسب های زنده فشار حساس ، رنگ و ساختمان ، چرم ، کاشی و سرامیک ، آمایش آب ، شوینده و … اشاره کرد.

سیماب رزین با ظرفیت تولید بیش از 8000 تن در سال ، همواره سعی کرده است که از دانش فنی روز استفاده کرده و با شناسایی دقیق نیازهای صنایع کشور ، به صورت کاملا نوآورانه و خلاقانه به آنها پاسخ دهد و به خودکفایی هرچه بیشتر کشور کمک نماید .

اینک با بیش از 200 محصول با کاربردهای متنوع در صنایع حساس و مهم کشور مفتخریم که با امکانات تولیدی پیشرفته ، تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و منابع انسانی متخصص و حرفه ای ، همانند گذشته به کیفیت و ثبات آن در طول زمان پایبندیم . همچنین تولید محصولات با کیفیت بالا که قابل رقابت با نمونه های خارجی خود باشند را از افتخارات خود می دانیم .

ثبات کیفیت نه فقط یک ارزش و شعار سازمانی ماست بلکه حضور مشتریان با بیش از 25 سال سابقه ی همکاری ، گواهی بر این است که در عمل نیز به این مهم پایبندیم .

سیماب رزین به عنوان یک واحد تولیدی پیشرو در بازار رزین های اکریلیک امولسیونی ، در عرصه های جهانی نیز حضور پیدا کرده و با صادرات به بیش از 10 کشور ، به ارز آوری و صدور صنعت ایرانی به سایر کشورها قدم برداشته است.

کیفیت محصولات ما قابل رقابت با رقبای قدر منطقه ای بوده و توانسته ایم این کیفیت را به اثبات جهانی برسانیم.

مفتخر هستیم با اشتیاق و اراده همیشگی ، همواره در جهت تولید ملی ، ایجاد اشتغال ،رفع نیازهای داخلی و تامین نیاز مشتریان با حفظ و ارتقا کیفی محصولات سیماب رزین و ارائه خدمات مشاوره محور به مشتریان در بازار داخلی کشور حضور داشته باشیم.