سیماب رزین

مسئولیت‌ اجتماعی شرکت سیماب رزین

1.آموزش مهندسین و متخصصان صنعت رزین سازی

شرکت سیماب رزین در طول سالیان فعالیت خود، با جذب فارغ التحصیلان از دانشگاههای معتبر کشور و با بسترسازی و تسهیل روند ارتقای دانشی عزیزان در قالب کارآموزی و یا همکاری،  نیروهای متخصصی را تربیت نموده و از این طریق به رشد و اعتلای صنعت رزین سازی پایه آبی کمک شایانی کرده است.


2.تولید محصولات زیست دوست

کلیه تولیدات شرکت سیماب رزین به صورت رزین های اکریلیکی پایه آبی می باشد. این محصولات بسیار زیست دوست بوده و با توجه به اینکه پایه آب هستند،  بسیار سازگار با محیط زیست انسانی و حیوانی می باشند و هیچ نوع خطری برای محیط زیست ایجاد نمی کنند. محصولات آکریلیک پایه آبی به محصولات سبز معروف بوده و در گرید بندی های مختلف مواد غذایی نیز حضور داشته و در بسته بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند.

3.همکاری با مراکز پژوهشی و دانشگاهی

شرکت سیماب رزین همکاری های نزدیک و همه جانبه ای با مراکز دانشگاهی و پژوهشی حوزه پلیمر و رزین داشته است. این همکاری ها در قالب تامین مواد اولیه آزمایشگاهی مورد نیاز این مراکز، همکاری های تکنولوژیکی، تبادل دانش فنی و تخصصی پذیرش کارآموزان مهندسی شیمی و مهندسی پلیمر و … صورت گرفته است.

 

4.کارآفرینی

شرکت سیماب رزین از بدو تاسیس تاکنون به صورت یک شرکت خصوصی و در قالب سهامی خاص فعالیت کرده است. در طول این سال ها، همواره تعدادی از مهندسان و متخصصان حوزه مهندسی پلیمر و مهندسی شیمی و یا رشته های مرتبط، در این شرکت مشغول به فعالیت بوده و کسب درآمد و تجربه کرده اند. سهامداران شرکت و هیئت مدیره آن همواره ایجاد اشتغال و کارآفرینی را مبنای فکری خود برای راهبری شرکت قرار داده اند.

مسئولیت اجتماعی