سیماب رزین

پیام مدیریت

تولید کنندگان محترم و شرکای تجاری سیماب رزین

شرکت سیماب رزین با قریب به سه دهه فعالیت در صنعت تولید رزین‌های اکریلیک پایه آبی، همواره کوشیده است که با ارتقای دانش فنی خود و با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا، به عنوان مشاور فنی در کنار مشتریان خود، مانند یک شریک تجاری ایفای نقش کند.

با توجه به ارزش‌هایمان که عمیقاً به آن‌ها معتقدیم، سعی‌مان بر آن است که با ارائه مشاوره‌های تخصصی به مشتریان و شرکای تجاری خود و ارتقای دانش فنی ایشان، گوشه‌ای از مشکلات احتمالی موجود در خطوط تولیدشان را حل کرده و موجب ارتقای بهره‌وری ایشان باشیم.

یکی از دغدغه‌های محوری ما برای پاسخ‌گویی به نیازهای بازار و شرکای تجاریمان، تولید بر مبنای نیازهای ایشان است. سفارشی‌سازی محصولات روتین ما بر مبنای نیازهای خطوط تولید ایشان، از نقاط قوت ماست. بسیاری از محصولات سیماب رزین از طریق شناسایی دقیق نیاز مشتری و همچنین تعامل سازنده و قوی با ایشان، توسعه یافته و تولید شده‌اند. مشتریان ما همیشه در کنار ما و منبع الهام ما بوده‌اند.

برای رسیدن به فروش مشاوره محور و ارائه مشاوره‌های تخصصی و همچنین تولید بر مبنای نیازهای هر مشتری، به دانش فنی و نیروهای متخصص و متعهدی مجهز شده‌ایم که با جدیت تمام و همچنین باور عمیق به ارزش‌های سیماب در کنار مشتری‌های عزیزمان هستند. دانش نهادینه شده در شرکت در کنار تعهد همکارانمان، اصلی‌ترین سرمایه ماست که منتج به ثبات کیفیت محصولات ما در این صنعت شده است.

چشم‌انداز سیماب رزین، صرفاً تولید و فروش بیشتر نیست، کسب رضایت مشتری و ایجاد تجربه‌ی خوشایند همکاری با ما، از اصلی‌ترین اهداف مدیران و کارکنان شرکت بوده و خواهد بود.

ما خود تولیدکننده‌ایم و دغدغه و مشکلات یک تولیدکننده را در کشور به خوبی درک کرده‌ایم. نیک می‌دانیم که یک تامین‌کننده قابل اتکاء و متخصص، تا چه اندازه می‌تواند در کنار یک تولید کننده مهم باشد. باشد که گوشه‌ای از دغدغه‌های شما را پاسخ داده باشیم.

 با آرزوی توفیق روز افزون برای تولید کننده‌های پر توان این مرز و بوم

مدیر عامل

 
پیام مدیریت